Izvēlies savus SKANDINĀVS WhatsApp veikalus!

Esiet lietas kursā par SKANDINĀVS veikalu aktuālo piedāvājumu! Spiediet uz grupas nosaukumiem zemāk, lai sekotu WhatsApp veikaliem. Mūsu grupās preces ir iespējams rezervēt un arī nopirkt. Piegādājam mēbeles, un mazās preces sūtam ar pakomātu starpniecību (no 20 EUR). 

Atcerieties- jūs vienmēr varat atrakstīties no grupas/ veikala, ja jums tas vairs nav interesanti!

Svarīgi!!!

* Nespiediet sekot grupām, ja nevēlaties, lai jūsu kontaktus redz citi grupas dalībnieki!!!

* Lai netraucētu jūsu ikdienu un nepiepildītu jūsu telefona atmiņu- SKANDINĀVS grupām WhatsApp aplikācijas uzstādījumos veiciet šādas darbības: apklusināt paziņojumus un multivides paziņojumiem_nē.

SKANDINĀVS WhatsApp veikalos/grupās sniedzam informāciju par jaunumiem mūsu veikalos, ievietojam fotoattēlus un video apskatus. Preces ir iespējams rezervēt un nopirkt, veicam preču piegādi. Grupās esam atvērti arī jūsu jautājumiem par interesējošo preču sortimentu, jo plašais sortiments ir SKANDINĀVS firmas zīme, un visu, vienkārši, nav iespējams parādīt!

Plašākai informācijai, tālr.: +371 27067169

Lai pievienotos vēlamajiem SKANDINĀVS WhatsApp veikaliem/grupām spiediet uz grupu nosaukumiem augstāk - viens klikšķis un jūs būsiet pievienots SKANDINĀVS klientu kopienai, kurā regulāri informējam par aktualitātēm SKANDINĀVS veikalos! Sekot grupām ir iespējams arī zvanot, vai sūtot ziņu uz augstāk minēto tālruņa nr., norādot, kurām no grupām jūs vēlaties sekot.

Pievienojoties grupai, nesatraucieties, ka uzreiz neredzat ziņojumus- tie parādīsies pakāpeniski! Informāciju papildinām katru darba dienu!